Endelig er klinikken åpen igjen!!! Det viktigste for oss har alltid vært at du skal føle deg trygg hos oss. Akkurat nå er trygghet enda viktigere! Vi har gjennomgått myndighetenes retningslinjer for smittevern, tilpasset oss disse, i tillegg til noen egne endringer og tilpasninger, for å være komfortable med å holde åpent, og være sikre på at vi gjør alt vi kan for at du skal være trygg hos oss.
- Har du ila de siste 14 dagene opplevd noen av symptomene på korona, bes du flytte timen din – selvfølgelig uten noen kostnad for deg.
- Grundig håndvask før og etter hver kunde, hyppig bruk av hånddesinfeksjon, i tillegg til bruk av hansker når vi behandler.
- Desinfeksjon av alle arbeidsflater og hyppige kontaktpunkter i klinikken etter hver kunde, samt daglig, grundig rengjøring av klinikken.
- Bruk av munnbind under behandlingene.
- Vi har satt av mer tid til hver behandling, og har færre behandlere på jobb samtidig, for å sikre at det ikke må sitte flere kunder på venterommet samtidig, at man kan holde 2m avstand mellom kundene, og at vi har tilstrekkelig med tid til rengjøring mellom kundene.
- Selv om vi elsker å kunne servere kundene våre en kopp kaffe eller noe kaldt å drikke når de kommer, kan vi ikke gjøre dette i tiden fremover.
- Så langt det lar seg gjøre ønsker vi betaling med kort, slik at vi kan unngå kontanter. Vi har evt også Vipps.
- Ingen håndhilsing, eller annen unødvendig kontakt.
Velkommen til en trygg behandling hos oss!